Bizneset Vende Pune Ofertat

[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë

[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë

01.04.2022 Zëri i Qytetarit

Drejtuesi i mjetit i cili e ka dërguar foto në redaksinë e SuharekaOnline ka bërë me dije se aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Velezhë.

Vozitësi që ka dashur të mbetet anonim ka bërë me dije se ujku ka dalë nga ana e majtë e rrugës, por që fatmirësisht nuk ka qenë duke vozitur shpejt dhe ka arritur që përveç përplasjes me ujkun të mos godas dikë tjetër apo edhe anësoret e rrugës.

Poashtu ai ka theksuar se dëmet që ka pësuar makina e tij pasi u godit nga ujku janë të konsiderueshme, njofton SuharekaOnline.

Sipas qytetarit rasti është raportuar edhe në Policinë e Kosovës.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!
Gruaja që u godit për vdekje tek “Rruga C” ishte punëtore shëndetësore

Gruaja që u godit për vdekje tek “Rruga C” ishte punëtore shëndetësore

Dashurie Gashi është viktima e komunikacionit mbrëmë në Prishtinë.

E ndjera është goditur nga një veturë mbrëmë tek Rruga C në kryeqytet.

Për shumë vite ajo ishte punëtore shëndetësore në QKMF-në e Suharekës, ndërsa së fundi profesionin e kishte vazhduar në Prishtinë.

“Një femër kosovare – këmbësore ka vdekur pasi është goditur nga një veturë që drejtohej nga i dyshuari mashkull kosovar. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor. Aksidenti dyshohet se ka ndodhur për shkak të mospërshtatjes së shpejtësisë. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në obduksion ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit është dërguar në mbajtje” thuhet në njoftimin e Policisë.

Suharekë, aksident trafiku në Shirokë të Suharekës

Suharekë, aksident trafiku në Shirokë të Suharekës

SuharekaOnline mëson që dje në orën 12:50 pasdite ka ndodhur një aksident trafiku mes dy automjetëve në rrugën Brigada123 Shirokë, Suharekë.

Aksidenti ishte vetëm me dëme materiale, në aksident ishin të përfshira dy automjete të tipit Volkswagen Golf dhe Skoda.

Si pasoj e aksidentit shkaktohen dëme materiale vetëm në vetura pa lëndime në njerzë.

Aksident mes dy veturave në rrugën Shtime-Suharekë, tre të lënduar

Aksident mes dy veturave në rrugën Shtime-Suharekë, tre të lënduar

Tre persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur këtë të shtunë në rrugën Shtime-Suharekë.

Në aksidentin e ndodhur rreth orës 17:30, janë përfshirë dy automjete.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaqir Bytyqi, ka thënë për Telegrafin se përpos lëndimeve të lehta trupore, janë shkaktuar edhe dëme materiale.

“Në ora 17:30 është raportuar për një aksident trafiku në Carralevë, në rrugën Shtime-Suharekë. Patrullat e Njësisë Rajonale të Komunikacionit Rrugor të Prizrenit kanë dalë në vendngjarje dhe nga vendi i ngjarjes kanë raportuar se në aksident janë të përfshira dy automjete civile.

Tre persona kanë pësuar lëndime të lehta trupore si dhe janë shkaktuar dëme materiale në të dy automjetet”, ka deklaruar Bytyqi.

Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
Laboratori RIOLAB Mjekësi Rr.Luigj Gurakuqi, 23000 Suharekë,
Kosovë
Hallka Marketing Agency Marketing / Web Rr. Brigada 123, 23000 Suharekë,
Kosovë
Nails by Teuta Tjera Rr. Brigada 123, Sheshi, Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende28 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë