OnePlus 10 Pro është telefoni i parë i ri i vitit 2022

Prisni të dëgjoni më shumë, shumë shpejt.

04.01.2022 / Teknologji

OnePlus 10 Pro është telefoni i parë i ri i vitit 2022
Foto: Ilustrim

Fillimisht nga portat në 2022, OnePlus ka një flamur të ri për këdo që tashmë kërkon një rifreskim të smartfonit. Kompania po frenohet të zbulojë absolutisht gjithçka (mirë, shumica e gjërave), por kjo nuk i ka ndaluar rrjedhjet dhe thashethemet për një ekran 6.7 inç me shpejtësi të lartë rifreskimi dhe procesorin më të fundit Snapdragon 8 Gen 1.

Ne jemi të intriguar të dëgjojmë më shumë rreth grupit të kamerës, i cili do të kombinojë tre sensorë kamerash. Gjithashtu, i shkruar në elementin e katërt të njësisë së kamerës, çfarë do të thotë P2D 50T?


Sfida e madhe mund të jetë balancimi i çmimit, specifikave dhe veçorive në mënyrë që të ofrojë një rritje të mjaftueshme kundër telefonave të nivelit të lartë të Apple dhe Samsung. Në të njëjtën kohë, ajo duhet të ofrojë dukshëm më shumë se seria e saj më e lirë e telefonave Nord.

OnePlus 10 Pro do të dalë i pari në Kinë të martën më 11 janar. Me atë afat kohor në mendje, prisni të dëgjoni të gjitha detajet e tjera shumë shpejt.

Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *