Mjegulla “mbulon” Komunën e Suharekës

Mjegulla “mbulon” Komunën e Suharekës
Eurolinda Zenelaj

14.11.2020 / Suhareka

Komuna e Suharekës e mbuluar nga mjegulla.

Komuna e Suharekës është e mbuluar nga mjegulla që nga mëngjesi, shkruan SuharekaOnline.

Kjo mjegull kaq e dendur paraqet rrezik edhe për drejtuesit e automjeteve.

Gjendje e njejtë është pothuajse në shumë vende të tjera të komunës.

Ditë më parë Policia e Kosovës ka bërë lutje për të gjithë pjesmarresit në trafik që të bëjnë kujdes gjatë ditëve me mjegull e cila ka filluar të shfaqet në vendet me pozitë të ulët gjeografike.

LEXO EDHE:  Ballkani kthehet në Suharekë me fitore në ndeshjen miqësore në Turqi

LAMI Palace – Bëhuni pjesë e ambientit mbretëror duke shijuar çdo detaj!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të...

Lexo më shumë

Të fundit