Zyrtare: Real Madrid kompleton nënshkrimin prej 100 milionë € të yllit të Monacos, Tchouameni

Real Madridi ka përfunduar nënshkrimin e mesfushorit të Monacos, Aurelien Tchouameni, është konfirmuar.

Zyrtare: Real Madrid kompleton nënshkrimin prej 100 milionë € të yllit të Monacos, Tchouameni

Playmakeri i thellë ishte mbuluar nga një mori klubesh kryesore evropiane këtë verë, duke përfshirë kampionët francezë Paris Saint-Germain dhe skuadrën e Premier League, Liverpool.

Megjithatë, në vend të kësaj, francezi do të kalojë në La Liga, për t’u bashkuar me kampionët evropianë dhe spanjollë si nënshkrimi i fundit i madh i Carlo Ancelottit në dritare.


Fillimisht lojtar i ri i bardhezinjve do t’i kryejë ekzaminimet mjekësore.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë