Përfundon pjesa e parë Ukraina-Maqedonia e Veriut, ukrainasit në epërsi

Përfundon pjesa e parë Ukraina-Maqedonia e Veriut, ukrainasit në epërsi
Fisnik Sadiku

17.06.2021 / Sport

Ukraina po fiton në pjesën e parë kundër Maqedonisë së Veriut, ndeshje kjo në kuadër të Euro 2020.

Rezultai pas dyzet e pesë minutave është 2-0 për ukrainasit.

Golin për 1 me 0 e shënoi lojtari i West Hamit, Andriy Yarmolenko në minutën e 29’të. Golin për 2 me 0 e shënoi sulmuesi Yaremchuk në minutën e 34’të. 

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit