Përfundon derbi Drita – Ballkani me rezultat të barabartë

Përfundon derbi Drita – Ballkani me rezultat të barabartë
Çlirim Gashi

09.05.2021 / Sport

Kanë përfunduar pesë ndeshjet e xhiros së 34-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Kryendeshja e javës ndërmjet Dritës dhe Ballkani nuk ka sjellë fitues pasi dy skuadrat kanë luajtur baras 1-1.

Xhevdet Shabani zhbllokoi rezultatin në minutën e 17-të me një super gol të shënuar në stilin “gërshërë”.

Ndërsa për “portokallezinjtë” realizoi Mirlind Daku në fund të pjesës së parë.

LAMI Palace – Bëhuni pjesë e ambientit mbretëror duke shijuar çdo detaj!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të...

Lexo më shumë

Të fundit

1

55 minuta më parë / Sport

FBK: Më 1 gusht fillon afati kalimtar