Manchester United fillon kontaktet me Real Madridin për Varane

Manchester United fillon kontaktet me Real Madridin për Varane
Taulant Krasniqi

14.07.2021 / Sport

Manchester United është në kërkim të një qendërmbrojtësi para fillimit të sezonit të ri.

Sipas Fabrizio Romanos, Djajtë e Kuq kanë kontaktuar me skuadrën madrilene për shërbimet e Raphael Varane.

Mbrojtësi francez edhe më parë ka qenë në qendër të vëmendjes së skuadrës angleze.

United është në pritje të përgjigjes së Realit dhe menjëherë do të nis një ofertë zyrtare.

Pas largimit të Sergio Ramosit, largimi i Varanes do të ishte një tjetër humbje e madhe për skuadrën e Ancelottit.

LEXO EDHE:  Mesfushori Isco i gatshëm të largohet nga Real Madridi

Test antigjen për COVID-19 vetëm 15€, rezultati brenda 30 minutave

Në Laboratorin “RIOLAB” kryhet testi i shpejtë i antigjenit për COVID-19. Testi i antigjenit përdoret në diagnozën e infeksionit COVID-19....

Lexo më shumë

Të fundit