Liga e Kampionëve sonte vjen me dy super përballje

Liga e Kampionëve sonte vjen me dy super përballje

Liga e Kampionëve do të vazhdojë edhe sonte me dy përballje mjaft interesante.

Në kuadër të raundit të 16 më të mirave, sonte zhvillohet takimi mjaft interesant në ‘Stamford Bridge’ mes Chelseat dhe Bayern Munich.

‘Bavarezët’ janë favorit absolut këtë ndeshje, por ashtu si në vitin 2012, gjithçka mbetet për t’u parë në fushë.

Ndeshja tjetër që luhet sonte është ajo mes Napolit dhe Barcelonës.

Të dyja takimet startojnë në orën 21:00.

RAPORTO