Kualifikimet për Kupën e Botës, këto janë përballjet që zhvillohen sonte

30.03.2021 / Sport

Kualifikimet për Kupën e Botës, këto janë përballjet që zhvillohen sonte
Foto: Ilustrim

Sonte (e martë) do zhvillohen 10 ndeshje tejet të rëndësishme në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.

Dy ndeshje do zhvillohen me fillim nga ora 18:00, derisa tetë të tjera nga ora 20:45.

Ndeshjet që zhvillohen në ora 18:00:   


Azerbajxhan – Serbi

Qipro – Slloveni

Ndërsa, në ora 20:45 zhvillohen këto sfida: 

Belgjikë – Bjellorusi

Kroaci – Malta

Gjilbratar – Holandë

Luksemburg – Portugali

Mali i Zi – Norvegji

Sllovaki – Rusi

Turqi – Latvi

Uells – Republika Çeke.

Parandalimi është shërim! Tumor markerët dhe roli i tyre në diagnostifikimin e kancerit

Tumor markerët janë substanca që lëshohen nga qelizat kancerogjene ose prodhohen nga trupi në reagim ndaj një tumori malinj ose...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *