Kosova – Lituania, formacionet zyrtare

Kosova – Lituania, formacionet zyrtare
Çlirim Gashi

24.03.2021 / Sport

Kosova dhe Lituania ndeshen sonte në “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në një ndeshje miqësore.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Ndeshja pritet të fillon nga ora 20:45.

RAPORTO