Juventusi aleancë speciale me Barcelonan, ja operacioni mes dy klubeve

Juventusi aleancë speciale me Barcelonan, ja operacioni mes dy klubeve

Juventus dhe Barcellona janë kthyer të flasin për operacione të mundshme në merkato. Në tavolinë janë disa lojtarë, kryesisht mesfushorë. Nga njëra anë janë Miralem Pjanic dhe Federico Bernardeschi, nga tjetra Rakitic dhe Arthur.

Janë këta emrat e yjeve që mund të përfshihën në një operacion të mundshëm. Që në janar dukej se dy klubet kanë qenë shumë afër këmbimit Rakitic-Bernardeschi, por operacioni ka dështuar për shkak të rrogës së lojtarëve dhe kundërofertës eonomike.

Megjithatë, duket se gjërat kanë ndryshuar tani dhe negociatat për Pjanic dhe Arthur mund të mbyllen me sukses. Boshnjaku ka zhgënjyer nën drejtimin e Sarri-t dhe mund të sakrifikohet.


KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë