Ballkani – Malisheva, formacionet zyrtare

Ballkani dhe Malisheva kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për javën e 15-të në Superligën e Kosovës.

I ri / Sport

Ballkani – Malisheva, formacionet zyrtare
Foto: Ilustrim

Suharekasit janë nikoqir të Malishevës në ndeshjen e zjarrtë që pritet të zhvillohet në “Stadiumin e Qytetit” në Suharekë nga ora 13:00.

Ekipi i Bekim Isufit vjen në këtë ndeshje me një formë të lartë dhe pret të vazhdojë me fitore për tu ngjitur në pozitën e parë.


Formacionet zyrtare:

BallkaniStivi Frashëri, Edvin Kuc (C), Bajram Jashanica, Ramiz Bytyqi, Rustem Hoxha, Astrit Thaqi, Kushtrim Gashi, Blend Baftiu, Nazmi Gripshi, Ermal Krasniqi, Theophilus Solomon;

MalishevaGashi, Kryeziu (C), Dumani, Hoti, Pira, Bruqi, Vitija, Binishi, Marrc-Olivier Yoan, Hyseni N., Stullqaku;

Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *