Yll Limani publikon këngën e re ”A ki me rrejt”

Yll Limani publikon këngën e re ”A ki me rrejt”
Eurolinda Zenelaj

17.04.2021 / Rozë

Këngëtari i njohur, Yll Limani ka publikuar një tjetër projekt muzikor.

”A ki me rrejt” mban titullin kënga e re e Yll Limanit e cila është mjaft e veçantë.

Edhe këtë herë, këngëtari shqiptar vjen me një paraqitje të mrekullueshme e po ashtu edhe me një klip të tillë.

Tekstin e ka shkruar vet Limani, kurse për muzikën është kujdesur i njëjti në bashkëpunim me producentin Rzon dhe Pllum.

Siç arrin të marrë vëmendje me paraqitjet në videoklip, Ylli në një nga pjesët dukej unik në kostum të bardhë shkëlqyes.

Kënga tanimë gjendet në YouTube dhe besohet se do pritet mirë nga publiku e admiruesit e muzikës së tij. 

RAPORTO