Dafina Zeqiri e Yll Limani paralajmërojnë bashkëpunimin e tyre të parë “Mos shko”

Këngëtarët Dafina Zeqiri dhe Yll Limani kanë paralajmruar bashkëpunimin e tyre të parë.

Dyshja në fjalë që pëlqehen mjaft shumë nga publiku për zërin dhe dukjen e tyre, kanë vendosur që të finalizojnë një projekt muzikor së bashku.

Dafina dhe Ylli vijnë në poza mjaft atraktive, teksa duket se kënga e tyre do prezantohet së shpejti në treg.

“Mos shko, Ta kom fal që e ke myt” ka shkruar Limani në një postim që e ka shpërndarë në Instastory duke e etiketuar Dafinën.

Në anën tjetër, Zeqiri po ashtu ndau disa imazhe në të cilat shtoi, “Mos harro me e lan çelësin në prag”.

RAPORTO