“Un foli i fundit” – Don Xhoni paralajmëron ‘freestylen’ e ri

“Un foli i fundit” – Don Xhoni paralajmëron ‘freestylen’ e ri
F K

20.04.2021 / Rozë

Artisti i njohur shqiptarë, i cili është shëndrruar në një nga më të pëlqyerit për publikun ka paralajmëruar një freestyle.

Fjala është për artistin nga Drenica, Don Xhon, i cili vitin e kaluar u konsiderua si fenomen i karantinës për shkak të një videoje që u bë virale.

I njëjti në një postim të fundit të shpërndarë në Instagram theksoi se sivjet do të punojë edhe më shumë dhe se nuk do të dorëzohet asnjëherë.

Në një tjetër postim të ndarë në InstaStory, krijuesi i hitit “Make a Pose” njoftoi se do të vjen me një ‘freestyle’ në muajin maj.

“Unë flas i fundit” mban titullin ky ‘freestyle’, i cili siç bën të ditur publikohet saktësisht më 15 maj.

Ndryshe, Don Xhoni me 08 prill ka publikuar këngën e tij të re “Mafia” e cila që në minutat e parë është pëlqyer nga publiku.

RAPORTO