Këngëtarja shqiptare sjell imazhe nga Dubai: ”Kjo jam unë origjinale”

Rep-artistja e njohur, Loredana Zefi, është mjaft e dashur për audiencën e gjerë.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga përditshmëria.

Së fundmi ajo është parë duke shijuar pushimet në Dubai, ndërsa ka udhëtuar me vajzën dhe reperin Mozzik.

Por, Loredana si rrallëherë është shfaqur tërësisht natyrale dhe dukja e saj me gjasë ka befasuar ndjekësit në rrjetet sociale.

Rep-artistja foton e publikoi në Instastory me një mbishkrim se ajo është e vërteta dhe pa ndonjë grim apo ndonjë efekt të shtuar në të.

RAPORTO