Irkenc Hyka lanson këngën e re “Maria”

Irkenc Hyka lanson këngën e re “Maria”
Eurolinda Zenelaj

19.04.2021 / Rozë

Këngëtari dhe kompozitori i njohur, Irkenc Hyka së fundmi ka prezentuar projektin e tij të ri.

“Maria” mban titullin kënga e re, të cilën Hyka e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar vet këngëtari, ndërsa për miksimin dhe masterizimin është kujdesur ‘JoJo’.

Videoklipi atraktiv e i veçantë i është besuar produksionit nga Shqipëria, Max Production.

Këtë projekt tashmë e gjeni të plotë në kanalin e këngëtarit në platformën YouTube.

RAPORTO