Përfshihet nga zjarri një garazh në Bllacë, lëndohet një femër

  • 26.12.2022
Përfshihet nga zjarri një garazh në Bllacë, lëndohet një femër

Një incident zjarri është raportuar të dielën në Stacionin Policor në Suharekë.

Një person nga fshati Ballcë e Suharekës ka njoftuar policinë se garazhi i tij është përfshirë nga zjarri, raporton SuharekaOnline.

Sipas policisë bëhet e ditur se gjatë intervenimit për shuarjen e zjarrit është lënduar një femër e cila më pastaj ka pranuar edhe tretman mejkëzor.


Në vendin e ngjarjes kanë dal edhe zjarrëfikësit të cilët kanë intervenuar duke e shuar zjarrin.

Policia e Kosovës në Suharekë bën të ditur se nuk dihet ende arsyeja se nga ka ardhur zjarri dhe se rasti është duke u hetuar.

Fsh. Bllacë, Suharekë 25.12.2022 – 15:20. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se nga zjarri është përfshirë garazhi i tij. Gjatë intervenimit për të shuar zjarrin, lëndime ka pësuar viktima femër kosovare dhe ka pranuar tretman mjekësor. Zjarrfikësit kanë shuar zjarrin. Rasti është duke u hetuar.” thuhet në njoftimin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë