Imazhi i vitit 2023, Golden Eagle nënshkruan marrëveshje me Era Istrefin

  • 20.12.2022
Imazhi i vitit 2023, Golden Eagle nënshkruan marrëveshje me Era Istrefin

Ndërmarrja Prodhuese ‘Golden Eagle’ dhe këngëtarja e njohur, Era Istrefi gjatë ditës së martë kanë kanë nënshkruar një marrëveshje përmes së cilës Era do të jetë imazhi i përfaqësimit të Golden Eagle për vitin 2023.

Era dhe Golden Eagle përgjatë viteve kanë thyer kufijtë ndërkombëtare me sukseset e tyre, duke u bërë ambasadorë të Kosovës në skenën ndërkombëtare.

Era me stilin e saj unik artistik dhe energjik si dhe Golden Eagle me kualitetin e vet tashmë të dëshmuar ndërkombëtarisht, kanë bashkuar forcat për të realizuar fushatat reklamuese të të pijes energjike më të kërkuar në tregun vendor dhe atë të jashtëm.


Agnesa Palushi nga “Frutex”, ka deklaruar se volumi i kanaçeve në të cilën do të jetë imazhi Erës do të, kaloj sasinë e disa milion njësive.

Energjia e Erës, e cila më hitet si “Bon Bon” ka tundur skenat botërore dhe ka fituar zemrat e miliona fansave, do të gërshetohet me energjinë unike që ofron pija Golden Eagle në fushatat reklamuese.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë