Ardian Shala: Po pse tentoni te mburreni me projekte te tjeterkujt o te mjerë!

Një nga asambleistët më të votuar nga radhët e Lidhjes Demokratike në Suharekë, Ardian Shala ka reaguar ndaj disa zhvillimeve që kanë ndodhur nga Komuna e Suharekës, që udhëhiqet nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, me kryetar Bali Muharremajn.

Ardian Shala: Po pse tentoni te mburreni me projekte te tjeterkujt o te mjerë!

Ai ka bërë të ditur se laboratori në Mushtisht dhe Studenqan janë në funksion që 2 vite dhe poashtu është punuar me dy ndërrime.

“Po pse tentoni te mburreni me projekte te tjeterkujt o te mjerë. A po mendoni qe populli po ha barë. Po laboratori ne Mushtisht eshte duke funksionuar qe 2 vite dhe po ashtu edhe ne Studenqan si dhe po ashtu ka qenë me dy ndërrime duke punuar. Këso praktike përvetësimi veq te pazotët dijn të bëjnë .Turp !”, ka shkruar Shala në llogarinë e tij në Facebook.


KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës