Zyrtare: Bekim Isufi trajneri i ri i Ballkanit

Zyrtare: Bekim Isufi trajneri i ri i Ballkanit
Çlirim Gashi

15.06.2021 / Aktuale


Ballkani ka arritur marrëveshje me trajnerin e njohur, Bekim Isufin.

Ko është bërë e ditur nga faqja zyrtare e klubit.

Isufi do ta drejtojë klubin gjatë edicionit 2021/22.

Njoftimi i plotë nga FC Ballkani: Të dashur tifoz Ju njoftojmë së timonieri i FC Ballkani-t për sezonin 2021/22 është emëruar z. Bekim Isufi i cili ishte me i përafert sa i përket misionit dhe vizionit të klubit.

Duke parë së këto dy komponente janë harmonizuar kemi vendosur qe drejtimin e klubit na aspektin sportiv për edcionin e ardhshëm t’ia besojmë z. Isufit.

Na priftë e mbara Suharekë .

LEXO EDHE:  Isufi: FC Ballkani dy vitet e kaluara ka qenë kampion moral, grupi i lojtarëve është i pjekur dhe ka mësuar prej gabimeve

Test antigjen për COVID-19 vetëm 15€, rezultati brenda 30 minutave

Në Laboratorin “RIOLAB” kryhet testi i shpejtë i antigjenit për COVID-19. Testi i antigjenit përdoret në diagnozën e infeksionit COVID-19....

Lexo më shumë

Të fundit