Suharekë, u largua nga shtëpia pasi u fjalos me babain dhe një mysafir – rasti në hetim

Një rast i dhunës familjare është raportuar në stacionin policor të Komunës së Suharekës.

13.11.2021 / Suhareka

Suharekë, u largua nga shtëpia pasi u fjalos me babain dhe një mysafir – rasti në hetim
Foto: Ilustrim

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se viktima mashkull kosovar ka raportuar se kishte mosmarrëveshje me djalin e tij të dyshuarin mashkull kosovar.

I dyshuari pasi është fjalosur me të atin e tij dhe një mysafir që kishin, është larguar nga shtëpia.


Rasti raportohet të ketë ndodhur dje në Suharekë rreth orës 20:20.

Po ashtu, Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rasti është duke u hetuar.

“Suharekë, 12.11.2021. Viktima mashkull  kosovar ka raportuar se kishte mosmarrëveshje me djalin e tij të dyshuarin mashkull kosovar. I dyshuari pasi është fjalosur me të atin e tij dhe një mysafir që kishin, është larguar nga shtëpia. Rast është duke u hetuar”, thuhet në raportin e PK-së.

Parandalimi është shërim! Tumor markerët dhe roli i tyre në diagnostifikimin e kancerit

Tumor markerët janë substanca që lëshohen nga qelizat kancerogjene ose prodhohen nga trupi në reagim ndaj një tumori malinj ose...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *