Suharekë, u keqtrajtua nga i dyshuari me të cilin bashkëjeton, viktima nga Shqipëria lajmëron policinë

Suharekë, u keqtrajtua nga i dyshuari me të cilin bashkëjeton, viktima nga Shqipëria lajmëron policinë
Eurolinda Zenelaj

02.05.2021 / Suhareka

Gjatë ditës së shtunë në Policinë e Kosovës në Suharekë është raportuar për dhunë në familje.

Sipas burimeve të SuharekaOnline është bërë e ditur se një femër, shtetase e Shqipërisë, dje rreth orës 13:30 ka raportuar në polici se është duke u keqtrajtuar nga i dyshuari me të cilin bashkëjetojnë.

Nga policia kanë treguar se deri më tani viktima, nuk ka pësuar lëndime dhe se deri më tani nuk ka ndonjë person të arrestuar lidhur me rastin.

Poashtu, nga policia kanë bërë të ditur se me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

LEXO EDHE:  Kurti: Nderojmë veprën heroike të policëve që ranë duke luftuar krimin e duke mbrojtur territorin dhe sovranitetin e Republikës

LAMI Palace – Bëhuni pjesë e ambientit mbretëror duke shijuar çdo detaj!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të...

Lexo më shumë

Të fundit