Suharekë, hajnat në një lokal vjedhin 5 playstation dhe para të gatshme

Suharekë, hajnat në një lokal vjedhin 5 playstation dhe para të gatshme
Çlirim Gashi

16.05.2021 / Suhareka


Një lokal në Suharekë ka qenë cak i hajnave dje.

Sipas informacioneve të SuharekaOnline dera është hapur me forcë dhe në lokal janë vjedhur vjedhur 7 televizorë, 5 aparate playstation dhe para të gatshme.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 10:10 në Suharekë.

Njësitë policore kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe rasti është në hetime.

RAPORTO