Merr flakë një veturë në autostradë, afër Duhlës së Suharekës

Një veturë është djegur në autostradën Prishtinë -Prizren, përkatësisht afër Duhles.

13.01.2022 / Suhareka

Merr flakë një veturë në autostradë, afër Duhlës së Suharekës
Foto: Ilustrim

Lexues kanë dërguar pamje ku shihet vetura e skajuar në autostradë dhe duke u djegur.

Nuk dihet nëse ka pasur të lënduar nga ky aksident.


Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *