Bizneset Vende Pune Ofertat

Komuna ndan mbi 360 mijë euro për realizimin e tri projekteve në disa shkolla të Suharekës

Komuna ndan mbi 360 mijë euro për realizimin e tri projekteve në disa shkolla të Suharekës

02.08.2023 Suharekë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Komuna e Suharekës ka njoftuar për dhënien e disa kontratave të cilat në projekte kanë ndërtimin e sallave sportive në disa shkolla dhe ndërtimin e një aneksi.

Sipas njoftimeve të komunës bëhet e ditur se janë zotuar rreth 366,906.60 euro për realizimin e tri projekteve në shkolla të ndryshme të komunës, raporton SuharekaOnline.

Në njoftimiet e Komunës së Suharekës bëhet e ditur se 22.182 euro janë planifikuar për “Ndërtimin e sallës sportive” në IAAP “Skender Luarasi” në Suharekë (punë shtesë), 24,726.60 euro janë planifikuar për “Ndërtimin e sallës sportive” në SHFMU “Dëshmorët e Greikocit” në Greikoc (punë shtesë) si dhe 320.000,00 euro janë planifikuar për “Ndërtimin e aneksit” të SHMFU “Besim Ndrecaj” në Maqitevë.

SuharekaOnline më poshtë do të paraqes njoftimet e Komunës së Suharekës për kontratat e projekteve të lartshënuara:

1.“Ndërtimin e sallës sportive” në IAAP “Skender Luarasi” në Suharekë (punë shtesë), 24,726.60 euro

2. “Ndërtimin e sallës sportive” në SHFMU “Dëshmorët e Greikocit” në Greikoc, 24,726.60 euro

3. “Ndërtimin e aneksit” të SHMFU “Besim Ndrecaj” në Maqitevë, 320,000.00 euro

New Born Agency Tjera Rruga Xhavit Sylaj, Suharekë,
Kosovë
ISEFERI SH.P.K. Prodhim Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë
PRIMA QERAMIKA Tjera Shirokë, Suharekë,
Kosovë
“Kolegji AAB” Zyra per Regjistrime Arsim dhe Edukim Rr. “Brigada 123” afer furres Edi,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende89 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë