Bizneset Vende Pune Ofertat

Detaje eksluzive nga sulmi me thikë në Suharekë, dy viktimat janë vëllezër

Detaje eksluzive nga sulmi me thikë në Suharekë, dy viktimat janë vëllezër

14.08.2023 Suharekë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Dy persona në Suharekë kanë mbetur të lënduar të dielën e 13 gushtit, pasi janë sulmuar me thikë nga pesë të dyshuar.

Nga Stacioni Policor në Suharekë kanë konfirmuar për SuharekaOnline se dje, gjatë ditës së dielë në Suharekë në rrugën “Abdyl Rama” rreth orës 22:05, dy persona (të njohur për redaksinë) kanë mbetur të lënduar si pasojë e një sulmi nga pesë të dyshuar të cilët janë larguar në drejtim të panjohur.

Rasti poashtu, figuron edhe në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës dërguar mediave, ku është bërë e ditur se si pasojë e sulmit dy viktimat kanë pranuar tretman mjekësor dhe se janë jashtë rrezikut për jetë.

SuharekaOnline nga burime të veta kupton që dy viktimat janë vëllezër dhe se të njëjtit janë pronar të një lokali (kafiteri-shisha bar).

Nga policia e cila është duke e hetuar rastin, në identifikimin dhe arrestimin e të dyshuarve nuk është bërë e ditur ende arsyeja dhe motivi i këtij sulmi.

Mirëpo, SuharekaOnline kupton se pesë të dyshuarit kanë hyrë në lokalin e viktimave të cilët i kanë sulmuar fizikisht duke i nxjerrë nga lokali i tyre, ku pastaj edhe i kanë sulmuar me thikë me ç’rast viktimave iu kanë shkaktuar lëndime trupore.

SuharekaOnline Media Rr. Brigada 123, pn, 23000 Suharekë,
Kosovë
Udhëto & Pusho Sh.p.k Tjera Rr. Brigada 123, Suharekë,
Kosovë
Laboratori RIOLAB Mjekësi Rr.Luigj Gurakuqi, 23000 Suharekë,
Kosovë
BeeApiterapia Tjera Terrnje-Suharek,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende90 ditë

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë