9 rastet pozitive me COVID-19 janë nga Suhareka dhe këto fshatra

9 rastet pozitive me COVID-19 janë nga Suhareka dhe këto fshatra
Eurolinda Zenelaj

08.01.2021 / Suhareka

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 321 raste të reja me COVID-19.

IKSHPK-ja ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit në Komunën e Suharekës janë regjistruar 9 raste të reja me COVID-19.

Vendbanimet e rasteve të sotme janë: Savrovë (2), Studençan (2) dhe Suharekë (5)

Ndërsa, numri total i rasteve pozitive është 53.264 raste nga 193.944 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe 1.368 raste të vdekjes.

LEXO EDHE:  Një i vdekur dhe 70 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit