Zyrtare: Edhe Armend Rugji largohet nga FC Ballkani

Portieri Armend Rugji nuk do të jetë më pjesë e skuadrës nga Suhareka, FC Ballkanit.

Ishte vet Rugji që e bëri të ditur largimin e tij nga skuadra përmes një njoftimi në llogarinë e tij në “Facebook”.

Fetahaj ka falënderuar presidentin e klubit, Arsim Kabashin si dhe të gjithë stafin menaxhues të klubit.

Ndryshe Rugji ishte në Ballkan për plotë 4 vite.

RAPORTO