Të dielën ndeshje interesante në Superligë, Llapi – Ballkani

Të dielën ndeshje interesante në Superligë, Llapi – Ballkani
Çlirim Gashi

26.02.2021 / Sport

Është caktuar orari i ndeshjeve të xhiros së 22-të në Superligë.

Kjo xhiro do të zhvillohet në tri ditë, me ndeshjen hapëse Trepça’89 – Prishtina, që luhet të shtunën.

Ndërkohë, dy ndeshje luhen të dielën dhe dy tjera të hënën.

Ndeshje interesante do të jetë edhe ajo ndërmjet Llapit dhe Ballkanit që luhet të dielën duke filluar nga ora 13:30.

Superliga – Java e 22-të
E shtunë, 27 shkurt
Trepça’89 – Prishtina (13:00)

E diel, 28 shkurt
Drita – Besa
Llapi – Ballkani (13:30)

E hënë, 1 mars
Drenica – Gjilani (13:00)
Arbëria – Feronikeli (13:00)

RAPORTO