Të dielën ndeshje interesante në Suharekë, Ballkani – Trepça ’89

14.05.2021

Në fundjavë do të zhvillohen pesë ndeshjet e xhiros së 35-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kjo javë pritet të sjellë ndeshje tejet ineresante. Ndeshja që do të marrë vëmendjen e kësaj xhiro zhvillohet në Suharekë, Ballkani – Feronikeli. Ndeshja Ballkani – Feronikeli luhet të dielën me fillim prej orës 15:00 në stadiumin e […]

Të dielën ndeshje interesante në Suharekë, Ballkani – Trepça ’89 Foto: Ilustrim

Në fundjavë do të zhvillohen pesë ndeshjet e xhiros së 35-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Kjo javë pritet të sjellë ndeshje tejet ineresante.

Ndeshja që do të marrë vëmendjen e kësaj xhiro zhvillohet në Suharekë, Ballkani – Feronikeli.

Ndeshja Ballkani – Feronikeli luhet të dielën me fillim prej orës 15:00 në stadiumin e qytetit në Suharekë.

Po ashtu në këtë xhiro do të zhvillohet ndeshja Gjilani – Prishtina, ku kjo ndeshje luhet në stadiumin e qytetit në Gjilan me fillim prej orës 15:00.

Gjithashtu në javën e 35 të Superligës do të zhvillohet edhe ndeshjet: Drenica – Drita, Arbëria – Llapi dhe Feronikeli – Besa.

Të gjitha këto ndeshje zhvillohen të dielën me fillim prej orës 15:00.