Të dielën ndeshja Ballkani-Trepça ‘89, i besohet këtij gjyqtari

  • 14.05.2021
Të dielën ndeshja Ballkani-Trepça ‘89, i besohet këtij gjyqtari

Në këtë fundjavë pritet të zhvillohen ndeshjet e xhiro së 35-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Kjo xhiro pritet të sjellë ndeshje tejet interesante në këtë kompeticion.

Në kuadër të kësaj jave Ballkani do të presë Trepçën në stadiumin e qytetit në Suharekë.


Kjo ndeshje do të zhvillohet të dielën me fillim prej orës 15:00.

Ndeshjen Ballkani – Trepça ‘89 pritet ta drejtojë treshja: Dardan Çaka, Fatlum Berisha dhe Elvis Bicaj, ndërsa gjyqtar i katërt do të jetë Genc Nuza.

Ndërsa vëzhgues i gjyqtarëve do të jetë Idriz Kelmendi dhe delegat Skender Jashari.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë