Të dielën ndeshja Ballkani-Trepça ‘89, i besohet këtij gjyqtari

Të dielën ndeshja Ballkani-Trepça ‘89, i besohet këtij gjyqtari
Çlirim Gashi

14.05.2021 / Sport

Në këtë fundjavë pritet të zhvillohen ndeshjet e xhiro së 35-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Kjo xhiro pritet të sjellë ndeshje tejet interesante në këtë kompeticion.

Në kuadër të kësaj jave Ballkani do të presë Trepçën në stadiumin e qytetit në Suharekë.

Kjo ndeshje do të zhvillohet të dielën me fillim prej orës 15:00.

Ndeshjen Ballkani – Trepça ‘89 pritet ta drejtojë treshja: Dardan Çaka, Fatlum Berisha dhe Elvis Bicaj, ndërsa gjyqtar i katërt do të jetë Genc Nuza.

Ndërsa vëzhgues i gjyqtarëve do të jetë Idriz Kelmendi dhe delegat Skender Jashari.

RAPORTO