Përfundon pjesa e parë, Ballkani shënon edhe dy gola në dy minuta

13.02.2021

Është duke u zhvilluar ndeshja ndërmjet Ballkanit dhe Besës në kuadër të javës së 19-të në Superligën e Kosovës në futboll. Tashmë ka përfunduar pjesë e parë, ku Ballkani ka shkuar në pushim në epërsi ndaj Besës. Brenda një pjese të parë suharekasit kanë arritur të thellonin epërsinë ndaj pejanëve në 3-0, ku u shënuan […]

Përfundon pjesa e parë, Ballkani shënon edhe dy gola në dy minuta Foto: Ilustrim

Është duke u zhvilluar ndeshja ndërmjet Ballkanit dhe Besës në kuadër të javës së 19-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Tashmë ka përfunduar pjesë e parë, ku Ballkani ka shkuar në pushim në epërsi ndaj Besës.

Brenda një pjese të parë suharekasit kanë arritur të thellonin epërsinë ndaj pejanëve në 3-0, ku u shënuan dy gola brenda dy minutave.

Golin e parë për suharekasit e shënoj Kuç në minutën e 21-të, kurse dy golat e tjerë erdhen në minutat 41’ dhe 42’.