Juventusi në garë për transferimin e Memphis Depay

Juventusi në garë për transferimin e Memphis Depay
Çlirim Gashi

27.04.2021 / Sport

Juventusi është në vështirësi këtë sezon dhe një problem mbetet reparti i avancuar ku pritet të ketë ndryshime me apo pa Pirlon në stol.

Drejtuesit e klubit mësohet se kanë lëvizur për të nënshkruar me Memphis Depay i cili mund të jetë një okazion pasi i përfundon kontrata me Lyonin në fund të sezonit aktual.

Qendra fizioterapeutike PHYSIO CURE CLINIC sjell eksperiencën gjermane në Suharekë

Për herë të parë në Komunën e Suharekës, të premtën më 14 maj në ora 14:00 hapet qendra fizioterapeutike e specializuar në trajtimin e problemeve të aparatit lëvizës, PHYSIO CURE CLINIC...

Lexo më shumë

27-vjeçari ka impresionuar me 74 gola në 175 ndeshje me Lyonin dhe duket se dëshiron një aventurë të re për sezonin e ri.

Për të arritur te Depay, Juventusi duhet të mposhtë konkurencën e Barcelonës e cila prej kohësh ndjek lojtarin që i pëlqen së tepërmi trajnerit Koeman.

RAPORTO