Itali – Zvicër, formacionet e mundshme

Në kuadër të kualifikimeve të Kupës së Botës, “Katar 2022” Kombëtarja e Zvicrës do të përballet sot me Kombëtaren e Italisë.

12.11.2021 / Sport

Itali – Zvicër, formacionet e mundshme
Foto: Ilustrim

Ndeshja pritet të zhvillohet sonte me fillim nga ora 20:45.

Para këtij takimit të kualifikimeve për Kupën e Botës janë bërë të ditur edhe formacionet e mundshme të të dy kombëtareve.


Formacionet e mundshme:

Italia: Donnarumma; Di Lorenzo, Bonucci, Chiellini, Emerson; Barella, Jorginho, Locatelli; Chiesa, Bernardeschi, Insigne.

Zvicra: Sommer; Widmer, Schar, Akanji, Rodriguez; Sow, Frei, Zakaria; Steffen, Gavranovic, Shaqiri.

Parandalimi është shërim! Tumor markerët dhe roli i tyre në diagnostifikimin e kancerit

Tumor markerët janë substanca që lëshohen nga qelizat kancerogjene ose prodhohen nga trupi në reagim ndaj një tumori malinj ose...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *