Esat Mala rikthehet te Partizani

Esat Mala rikthehet te Partizani
Çlirim Gashi

25.02.2020 / Sport

Në orën 14:00, do të luhet derbi mes Tiranës B dhe Partizanit B, i vlefshëm për Kategorinë e Dytë.

Një ndeshje interesante që është menduar të zhvillohet në kompleksin stërvitor “Skënder Halili”.

“Panorama Sport”, mëson se për këtë takim është rikthyer Esat Mala.

Ai prej kohësh ka një ngërç me klubin për shkak të kontratës.

Lojtari i të kuqve do jetë titullar dhe do të ndihmojë sot, ekipin e dytë që të arrijë një rezultat pozitiv në këtë derbi.

Ndërkaq, ky aktivizim i hap rrugë Malës, që të aktivizohet dhe me ekipin e parë, në ndeshjet e ardhshme të kampionatit.

LAMI Palace – Bëhuni pjesë e ambientit mbretëror duke shijuar çdo detaj!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të...

Lexo më shumë

Të fundit

1

6 orë më parë / Sport

FBK: Më 1 gusht fillon afati kalimtar