Erjon Kastrati edhe për dy vjet te Golden Eagle Ylli

Erjon Kastrati edhe për dy vjet te Golden Eagle Ylli
Fisnik Sadiku

12.07.2021 / Sport

Erjon Kastrati do të jetë pjesë e klubit basketbollistik nga Suhareka, Golden Eagle Ylli edhe për dy vite.

Kështu ka bërë të ditur skuadra e Yllit përmes një njoftimi në “Facebook” se Kastrati ka firmosur kontratë dyvjeçare.

“Erjon Kastrati edhe për dy vite lojtar i Golden Eagle Ylli!”, ka njoftuar klubi.

Ndryshe, Kastrati në fillim të vitit kishte vendosur që të kthehet në Kosovë dhe nga aty iu bashkua Golden Eagle Yllit, ku edhe e udhëhoqi drejt titullit të parë të kampionit në histori të klubit.

Po ashtu, ai e fitoi edhe trofeun e Ligës Unike.

LAMI Palace – Bëhuni pjesë e ambientit mbretëror duke shijuar çdo detaj!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të...

Lexo më shumë

Të fundit