Barcelona merr fitore në minutat e fundit të ndeshjes

Barcelona ka marrë fitore të madhe në mintat e fundit.

27.11.2021 / Sport

Barcelona merr fitore në minutat e fundit të ndeshjes
Foto: Ilustrim

Katalonasit kanë fituar ndaj Villarrealit me rezultat 1-3 në ndeshjen e javës së 14-të të La Ligas.

De Jong (48′), Depay (88′) dhe Coutinho (90+4) ishin realizatorët për Barcelonën, transmeton IndeksOnline.


Golin e vetëm për Villarealin e shënoi Chukwueze në minutën e 76-të.

Me këtë fitore Braca ngjitet në vendin e shtatë me 23 pikë.

Pse të shkojmë tek mjeku kur ndihemi mirë?!

Mjekët këshillojnë kontrolle të vazhdueshme mjekësore çdo 6 muaj apo 1 vit në çfarëdo moshe të jeni, mirëpo pas kalimit...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *