Sabri Fejzullahu lanson këngën e re “Vula e dashurisë”

20.03.2021

Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare, Sabri Fejzullahu, gjatë ditës së sotme ka publikuar këngën e re. “Vula e Dashurisë” mban titullin projekti i ri, të cilin e ka shoqëruar edhe me videoklip. Teksti është shkruar nga kompozitori Ilir Berani, kurse për muzikën dhe orkestrimin është përkujdesur Wirusi. Producimin e ka realizuar EmraCom, ndërkohë që […]

Sabri Fejzullahu lanson këngën e re “Vula e dashurisë” Foto: Ilustrim

Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare, Sabri Fejzullahu, gjatë ditës së sotme ka publikuar këngën e re.

“Vula e Dashurisë” mban titullin projekti i ri, të cilin e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga kompozitori Ilir Berani, kurse për muzikën dhe orkestrimin është përkujdesur Wirusi.

Producimin e ka realizuar EmraCom, ndërkohë që klipi u realizua nga produksioni “Max Production”.

Pavarësisht viteve, Fejzullahu vjen me një paraqitje elegante e atraktive në videoklip.

Projekti tanimë është i disponueshëm edhe në kanalin e ‘Arkiva Shqip’ në YouTube.