Elita dhe Gjiko bëhen prindër për herë të dytë, publikojnë fotografi me vajzën e tyre të quajtur Bota

Elita dhe Gjiko bëhen prindër për herë të dytë, publikojnë fotografi me vajzën e tyre të quajtur Bota
Eurolinda Zenelaj

04.03.2021 / Rozë

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi, ditën e djeshme (e mërkurë) u bë nënë për herë të dytë.

Lajmi është bërë i ditur nga vet moderatorja, e cila ka sjell nëjetë një vajzë.

Elita Rudi ka publikuar një postim pas lindjes, duke treguar se vajzën e ka pagëzuar me emrin Bota.

“Familja jonë u kompletua. Dje mbërriti mes nesh engjëlli jonë i vogël Bota Gjikolli. 03.03.2021. Një falënderim të veçantë për spitalin amerikan dhe të gjithë stafin që u përkujdesën për në. Mirënjohëse pa fund për shërbimet e ofruara”, ka shkruar Rudi.

Reagimet e fansave e miqve ishin të menjëhershme, duke e uruar fëmijën e dytë të çiftit Gjikolli.

RAPORTO