Cricket dhe Muma publikojnë këngën e re “Pa ty”

Cricket dhe Muma publikojnë këngën e re “Pa ty”
F K

22.04.2021 / Rozë

Producenti i njohur kosovar, Cricket së fundmi ka prezentuar projektin e tij të ri muzikor.

”Pa ty” titullohet kënga e re e Donat Prelvukaj (Cricket) në bashkëpunim me këngëtarin nga Shqipëria, Endrit Mumajesi, i njohur si Muma.

Qendra fizioterapeutike PHYSIO CURE CLINIC sjell eksperiencën gjermane në Suharekë

Për herë të parë në Komunën e Suharekës, të premtën më 14 maj në ora 14:00 hapet qendra fizioterapeutike e specializuar në trajtimin e problemeve të aparatit lëvizës, PHYSIO CURE CLINIC...

Lexo më shumë

Tekstin dhe vijën melodike e ka realizuar vet Muma, kurse për muzikën është përkujdesur Cricket.

Projektin e ri të dy artistëve në fjalë tashmë e gjeni edhe në platformën Youtube.

RAPORTO