Incident zjarri në Malsi të Re, përfshihet nga zjarri shtëpia ku jeton një person me probleme psikike

  • 30.01.2023
Incident zjarri në Malsi të Re, përfshihet nga zjarri shtëpia ku jeton një person me probleme psikike

Një rast i incidentit të zjarrit është raportuar në Stacionin Policor në Prizren.

Sipas Policisë së Kosovës në Prizren bëhet e ditur se është raportuar se në rrethana ende të panjohura shtëpia e një personi në Malsi të Re është përfshirë nga zjarri, raporton SuharekaOnline.

Policia bën të ditur se personi i cili jeton në atë shtëpi është i gjinisë mashkullore dhe i njejti ka probleme psikike.


Policia ka njoftuar se menjëherë pas raportimit njësitet relevante të policisë dhe zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes për të lokalizuar zjarrin.

Ndërsa, nuk është raportuar për ndonjë person të lënduar apo vlera e dëmëve nga zjarri.

Fsh. Malësi e Re, Prizren 28.01.2023-22:20. Është raportuar se në rrethana të panjohura nga zjarri është përfshirë shtëpia e viktimës mashkull kosovar (me probleme psikike). Njësit relevante dhe zjarrfikësit kanë dalur në vendin e ngjarjes për ta lokalizuar zjarrin.” thuhet në raportin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë