Bizneset Vende Pune Ofertat

Gjendet drogë në Burgun e Dubravës

Gjendet drogë në Burgun e Dubravës

05.08.2023 Ligji

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Policia e Kosovës ka njoftuar se në tri raste të ndara ka gjetur substanca narkotike në Burgun e Dubravës.

Sipas njoftimit rastet kanë ndodhur më 22, 30 dhe 31 korrik.

Siç thuhet në njoftim, substancat narkotike janë gjetur gjatë kontrollit të organizuar nga sigurimi i burgut.

Rastet janë duke u hetuar nga Prokuroria:

Qendra Korrektuese Dubravë, Pejë 31.07.2023-09:50. Raportohet se gjatë kontrollit të organizuar nga sigurimi i burgut në pavijonin 6 është gjetur dhe sekuestruar në cilësi të provës materiale sasi e dyshuar e llojit marihuanë në një pako me peshë të vogël. Në konsultim me prokurorin rasti iniciohet si më lartë.

Qendra Korrektuese Dubravë, Pejë 30.07.2023-19:45. Raportohet se gjatë kontrollit të organizuar nga sigurimi i burgut në pavijonin 3 dhoma 10 tek i burgosuri mashkull kosovar (në xhep të pantallonave) i është gjetur dhe sekuestruar një qese ku dyshohet të ketë substancë narkotike e llojit marihuanë me peshë të vogël. Në konsultim me prokurorin rasti iniciohet si më lartë.

Qendra Korrektuese Dubravë, Pejë 22.07.2023-10:50. Raportohet se gjatë kontrollit të organizuar nga sigurimi i burgut në pavijonin 3 krahu V1 tek i burgosuri mashkull kosovar (në xhep të pantallonave) i është gjetur dhe sekuestruar një qese të që dyshohet të ketë substancë narkotike e llojit marihuanë me peshë të vogël. Në konsultim me prokurorin rasti iniciohet si më lartë.

M-L Solution Call Center Brigada123,
Kosovë
Reklama R-Sharm Reklama/Shtyp Rr. Brigada 123, Shirokë - Suharekë,
Kosovë
New Born Agency Tjera Rruga Xhavit Sylaj, Suharekë,
Kosovë
ISEFERI SH.P.K. Prodhim Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende94 ditë

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë