Duhël, kanosi një person dhe ekspozoi armën në brez, policia nis hetimet

  • 11.08.2022
Duhël, kanosi një person dhe ekspozoi armën në brez, policia nis hetimet

Sipas raportit të Policisës së Kosovës, bëhet e ditur se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se një i dyshuar mashkull i panjohur, e kishte kanosur atë.

I dyshuari në një moment edhe kishte ekspozuar një armë zjarri të cilën e kishte në brez.


Rasti raportohet të ketë ndodhur dje më 10 gusht rreth orës 16:00 në fshatin Duhël të Suharekës.

Ndërkaq, nuk raportohet për të arrestuar, kurse rasti është nën hetime.

“KANOSJE / Fsh. Duhël, Suharekë 10.08.2022-16:00. Ankuesi mashkull  kosovar ka raportuar se një i dyshuar mashkull i panjohur, e kishte kanosur atë. I dyshuari, në një moment edhe kishte ekspozuar një armë zjarri të cilën e kishte në brez. Nuk raportohet për të arrestuar, rasti nën hetime”, thuhet në raportin e PK-së.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë