Vetaksident në Suharekë, vetura godet një shtyllë elektrike

  • 04.01.2023
Vetaksident në Suharekë, vetura godet një shtyllë elektrike

Mospërshtatja e shpejtësisë me kushtet e rrugës, mosrespektimi i rregullave në trafik dhe kushtet atmosferike, ku ditëve të fundit Komunën e Suharekës dhe jo vetëm po e mbulon mjegulla, janë disa nga arsyet që shkaktohen aksidentet në trafik.

Në mbrëmjen e së martës, në Suharekë ka ndodhur një vetaksident.

Sipas informacione që ka SuharekaOnline bëhet e ditur se një veturë ka goditur një shtyllë elektrike.


Poashtu, bëhet e ditur se aksidenti ka ndodhur në dalje të qytetit, më sakt në afërsi të fabrikës së Ballkanit.

Lajmin për SuharekaOnline e ka konfirmuar edhe Komandanti i Stacionit Policor në Suharekë, Afrim Sylaj i cili ka njoftuar se mbrëmë rreth orës 18:25 në rrugën “Brigada 123” në Suharekë ka ndodhur një vet aksident, ku si pasojë është lënduar një person si dhe janë shkaktuar dëme materiale.

“Më datë 03.01.2023, në ora 18:25, Rr.”Brigada 123″ në Suharekë, kemi pranuar informacion për një vetaksident, ku si pasojë është lënduar një person si dhe janë shkaktuar dëme materiale” ka thënë Sylaj.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë