Suharekë, hasë në granatë dore derisa punonte në kopsht, FSK-ja tërheq mjetin

  • 25.02.2022
Suharekë, hasë në granatë dore derisa punonte në kopsht, FSK-ja tërheq mjetin

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se ankuesja femër kosovare derisa ishte duke punuar në kopshtin e saj, ka hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes.

Rasti raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 17:30.


Njësiti për deminim i FSK-së ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka bërë tërheqjen e mjetit granatë dore pa ndonjë incident.

“SP Suharekë, 24.02.2022 – 17:30. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se deri sa ishte duke punuar në kopshtin e saj, ka hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes. Njësiti për deminim i FSK-së ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka bërë tërheqjen e mjetit granatë dore pa ndonjë incident”, bënë të ditur PK-ja.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë