Aksident trafiku në Suharekë, vetura godet një motoçikletë

  • 17.12.2022
Aksident trafiku në Suharekë, vetura godet një motoçikletë

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në qytetin e Suharekës.

Sot rreth orës 11:10 minuta ka ndodhur një aksident trafiku mes një veture dhe një motoçiklete.

Lexues të SuharekaOnline kanë dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihet se një veturë me targa vendore ka goditur një motoçikletë tek sa ishin duke lëvizur.


Aksidenti ka ndodhur në qytetin e Suharekës në rrugën “Brigada 123” dhe si pasojë e aksidentit është lënduar drejtuesi i motoçikletës.

Poashtu, është bërë e ditur se Policia e Kosovës në Suharekë ka dalë në vendin e ngjarjes.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë