Korishë, lëndohet një person në vendin e tij të punës – pranon tretman mjekësor

  • 31.01.2023
Korishë, lëndohet një person në vendin e tij të punës – pranon tretman mjekësor

Një rast i lëndimit aksidental është raportuar në stacionin policor në Prizren.

Gjatë ditës së hënë një person në Korishë të Prizrenit derisa ishte duke punuar, dyshohet se ka rënë nga një lartësi dhe i njejti si pasojë, ka pësuar lëndime trupore.

Policia e Kosovës ka njoftuar se viktima është dërguar për tretman mjekësor, raporton SuharekaOnline.


Sipas policisë, rasti thuhet të ketë ndodhur dje rreth orës 15:45 dhe në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse policore dhe inspektori i punës.

Korish, Prizren 30.12.2023-15:45. Viktima mashkull kosovar derisa ishte duke punuar, dyshohet se ka rënë nga një lartësi. Viktima është dërguar për tretman mjekësor ndërsa në  vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse policore dhe Inspektori i Punës.” thuhet në njoftimin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë