Jameel Mckay ndan rrugët me KB Golden Eagle Yllin

Jameel Mckay ndan rrugët me KB Golden Eagle Yllin
Çlirim Gashi

02.03.2020 / KB Ylli

Klubi basketbollistik Golden Eagle Ylli përmes një njoftimi ka bërë të ditur se ka ndërprerë bashkëpunimin me Jameel Mckay.

“Me marrëveshje të dyanshme dhe me kërkesë të vetë lojtarit kemi ndërprerë kontratën me Jameel Mckay”.

Golden Eagle Ylli e falenderon McKay për kontributin e tij për ekipin dhe i uron shumë suksese në karrierë.

“Faleminderit dhe paç fat”, ka shkruar KB Ylli në facebook.

RAPORTO