[VIDEO] Polici në Suharekë rrezikon jetën në mbrojtje të ligjit!

[VIDEO] Polici në Suharekë rrezikon jetën në mbrojtje të ligjit!

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur kohëve të fundit në qytetin e Suharekës, ku në bazë të një video të siguruar nga SuharekaOnline shihet se si polici i Kosovës rrezikon jetën për të mbrojtur ligjin.

Në bazë të videos dhe informatave bëhet e ditur se një drejtues i makinës nuk i është bindur urdhërit të zyrtarit policor duke tentuar të vozit në rrugën që policia e kishte bllokuar për qarkullim.

Me të parë që drejtuesi i makinës nuk i bindet polici kapet për veture edhe pse në lëvizje duke rrezikuar jetën në mbrojtje të ligjit.


E gjithë tentativa e drejtuesit që të ikë ka rezultuar pasukses pasiqë polici arrin ta ndal pas 200 metrave.

Gjithashtu në video shihet se me të parë rastin edhe zyrtari tjetër i policisë reagon. SuharekaOnline ka identifikuar dy zyrtarët dhe që të dy shprehen se vazhdimisht janë në gatishmëri në ruajtjen e rendit dhe mbrojtjen e ligjit. Gjest ky për tu admiruar!

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës